5 Грудня, 2021

Захисник Динамо – про перемогу “біло-синіх” над Дніпром-1 та результативність Гармаша

Томаш Кендзьора дав коментар після виграного матчу проти Дніпра-1.
Томаш Кендзьора

Захисник Динамо Томаш Кендзьора дав коментар після виграного матчу проти Дніпра-1 з рахунком 2:0.

Важка була гра. Дніпро-1 добре грав, намагався йти в атаку, але ми в обороні теж зіграли добре. Перший тайм для нас був складніше, ніж другий. Ми намагалися контролювати гру, і це нам вдалося. Забили гол у другому таймі і створювали все більше і більше моментів. Ми дуже задоволені, що забили два голи і при цьому не пропустили.

У Циганкова виходить показувати кращі якості на тренуваннях, і в іграх. А Гармаш – це наш джокер, коли він виходить, постійно забиває. У нього зараз, можна сказати, друга молодість. Ми всі раді за нього

Сьогодні на полі було видно, що Дніпро-1 – це хороша команда, яка бореться до кінця, не поступається. Ми теж так сьогодні грали, не поступалися їм у боротьбі. Думаю, що вся команда сьогодні добре зіграла.

Корективи від Луческу в перерві? Містер багато підказує, але складно виділити один момент, який допоміг. Містер весь час нам підказує і допомагає, а ми вчимося. Ми не дозволили суперникам створювати небезпечні моменти біля наших воріт. Думаю, вся наша четвірка захисників добре зіграла сьогодні“, – наводить слова Кендзьори офіційний сайт Динамо.