27 Вересня, 2021

Ювентус розгромив Кротоне, Роналду забив двічі (ВІДЕО)

Дубль Роналду і гол Маккенні принесли в скарбничку "старої синьйори" три очки.
Кріштіану Роналду

У матчі 23-го туру італійської Серії А “Ювентус” приймав «Кротоне». Зустріч пройшла на стадіоні «Альянц» в Турині.

Ювентус – Кротоне 3:0

Голи: Роналду (38, 45+1), Маккенні (65)

«Ювентус»: Буффон, Даніло, Де Лігт, Демірал, Алекс Сандро (Фработта, 86), Бентанкур (Фаджолі, 70), Маккенні, К’єза (Ді Пардо, 86), Ремзі (Федеріко Бернардескі, 76), Кулушевскі (Мората, 76), Роналду.

«Кротоне»: Кордац, П. Перейра, Магальян, Големіч, Луперто (Марроне, 46), С. Моліна (Дзанеллато, 72), Вулич, Мессіас, Реца (Рісполі, 67), Унас (Сіми, 72), Ді Карміне (Рів’єр, 76).

Попередження: Ремзі (20), Даніло (50) – Марроне (53).

Підопічні Андреа Пірло, будучи фаворитами даного протистояння, зуміли підтвердити свій статус і здобути розгромну перемогу над суперником з рахунком 3:0.

У першому таймі дубль на свій рахунок записав Кріштіану Роналду, а вже після перерви Вестон Маккенні закріпив перевагу Ювентуса в цьому матчі.

Туринський «Ювентус» набрав 45 очок і піднявся на 3-е місце в турнірній таблиці італійської Серії А сезону-2020/2021. «Кротоне» (12) – на останньому, 20-му місці. Лідером змагань є міланський «Інтер» (53).