17 Січня, 2022

Юрій Вірт пояснив причини рогромної поразки Вереса в матчі проти Динамо Київ

1 min read
Юрій Вірт прокоментував поразку від «Динамо».
Юрій Вірт

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував поразку від «Динамо» (0:4).

– Уже на 6-й хвилині команда програвала з рахунком 2:0. Що трапилося?

– Допустили дитячі помилки біля своїх воріт. Втратили концентрацію, два голи прийшли після подач з флангу і кутового. Втрачали м’яч при виході з оборони в атаку, такий суперник за подібне карає.

Можна сказати, що гра була зроблена вже 6-й хвилині. Ми намагалися атакувати, знаходили моменти, але розуміли, що нариваємося на контратаки «Динамо».

Розуміємо, що рівень команд суттєво відрізняється. Побачили рівень чемпіона. Будемо працювати, ніхто вішати голову не буде. Програли битву, але все тільки починається.

– Команда відіграла обидва тайми практично без м’яча. Якщо і володіла, то постійно втрачала його.

– Зовсім різний рівень футболістів. «Динамо» контролювало м’яч, нам доводилося виконувати великий обсяг бігової роботи і втрачати сили на його відбір. Складно було відразу пресингувати. Ми намагалися при втраті зіграти компактніше в центрі поля, а там вже чекати свого шансу, щоб вступити в боротьбу і втекти в контратаку.

Треба більше працювати над контролем м’яча. Ми втрачаємо його в простих ситуаціях. Дві-три передачі і все, потрібно знову бігти, відбирати і витрачати сили.

Футболісти побачили, до якого рівня потрібно прагнути. Розберемо помилки і будемо рухатися далі.

– Вашій команді вдалося сьогодні забити, але гол не зарахували. Здавалося, що є шанс скоротити рахунок, але сталося навпаки – пенальті у ваші ворота.

– Не повинен такий досвідчений гравець, як Немчанінов, йти в такий підкат у штрафному. Стій на ногах і цього пенальті не буде, – сказав Вірт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *