23 Січня, 2022

Юрій Вернидуб розповів про сильні сторони Шахтаря

1 min read
Наставник молдавського Шерифа Юрій Вернидуб поділився думкою про Шахтар.
Юрій Вернидуб

Головний тренер «Шерифа» Юрій Вернидуб поділився думкою про «Шахтар».

– За матчами чемпіонату України стежу регулярно. І не тільки за участю «Шахтаря», а й «Динамо», «Зорі» до цього дня дивлюся із задоволенням. Якщо є можливість, то намагаюся дивитися багато ігор УПЛ. Прийде час – будемо «Шахтар» вивчати детально.

А поки у нас завдання після паузи, викликаної матчами збірних, зібратися разом і підготуватися до гри чемпіонату Молдови з «Петрокубом» – клубом, з яким у нас йде боротьба за чемпіонство. З ним ми повинні зіграти 12 вересня в Тирасполі, а потім вже будемо думати про «Шахтар».

Якщо говорити про нинішній «Шахтар», то у нього сильна атакуюча лінія. Перше, що хотілося б відзначити в грі суперника: якщо гірникам дати простір, то вони вміло вибігають в контратаки. Складно буде їх зловити, тому не можна їм його давати.

Ну, а друге – якщо брати по останній грі з «Монако», то більшою мірою донеччани грали від оборони. Спочатку побігли вперед, так як життя змусило забити такий необхідний м’яч. А потім діяли від оборони.

Так склалося, що «Монако» дуже багато не забив, хоча моментів для цього було достатньо. «Шахтар» же навпаки – свій шанс використав, тому він і пробився в груповий раунд Ліги чемпіонів.

– Уразливі місця «Шахтаря» визначили?

– Вони, звичайно ж, є. Як і у будь-якої команди. Але про це я говорити не хочу, тому що з цим суперником нам доведеться зустрічатися 15 вересня. Ось після гри подивимося – побачили ми ці вразливі місця чи ні, – сказав Вернидуб.

Матч «Шериф» – «Шахтар» відбудеться 15 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *