27 Вересня, 2021

Євро-2020: Бельгія здобула вольову перемогу над Данією завдяки фантастичній грі Де Брейне

Збірна Бельгії перемогла команду Данії в матчі другого туру групового турніру Євро-2020. Гра відбулася в Копенгагені.
Данія - Бельгія

Збірна Бельгії перемогла команду Данії (2: 1) в матчі другого туру групового турніру Євро-2020. Гра відбулася в Копенгагені.

Данія – Бельгія – 1:2

Голи: Поульсен, 2 (1: 0). Т.Азар, 55 (1: 1). Де Брейне, 70 (1: 2).

Данія: Шмайхель, Крістенсен, К’єр, Вестергор (Сков Ольсен, 84), Мехлу, Васс (Ларсен, 62), Хейбьєрг, Ділейні (Йенсен, 72), Брейтуейт, Поульсен (Нергор, 62), Дамсгор (Корнеліус, 72) .

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Денайер, Вертонген, Меньє, Тілеманс, Дендонкер (Вітсель, 59), Т.Азар (Вермален, 90 + 4), Лукаку, Мертенс (Де Брейне, 46), Феррейра-Карраско (Е.Азар, 59).

Попередження: Васс, 59. Дамсгор, 69. Йенсен, 82. Т.Азар, 90 + 3.

Вже на другій хвилині данці відкрили рахунок. Відзначився Юссуф Поульсен. Торган Азар на 55-й хвилині з передачі вийшов на заміну Кевіна Де Брейне зрівняв результат. На 70-й хвилині відзначився сам Де Брейне, який не став святкувати гол з поваги до суперників.

На десятій хвилині команди провели акцію на підтримку півзахисника датчан Крістіана Еріксена, який переніс серцевий напад в матчі з Фінляндією.

Бельгійці набрали шість очок і лідирують в групі В. Команда достроково вийшла в плей-офф. У Данії нуль очок і остання позиція.

Другою йде збірна Росії, третьої – збірна Фінляндії. У цих команд по три очки.

У третьому турі 21 червня Данія зіграє з Росією, а Бельгія – з Фінляндією.