25 Січня, 2022

Євро-2020: Андрій Ярмоленко прокоментував гру збірної України проти Північної Македонії

1 min read
Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над Північною Македонією.
Андрій Ярмоленко

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над Північною Македонією (2:1).

– Що трапилося у другому таймі, чому у команди відбувся певний спад?

– Це чемпіонат Європи, тут слабких команд не буває. У перерві тренерський штаб нас попереджав, що суперник зараз побіжить вперед, адже йому втрачати нічого. Македонці змусили нас захищатися, нервувати. Ми розуміли, що нам потрібна тільки перемога, і не хотіли її втрачати.

І хлопці, і тренерський штаб – все хвилювалися, але добре, що нам вдалося утримати перемогу. Вітаю всіх наших уболівальників з цим результатом.

– Ви – лідер команди, як ви відчуваєте себе в цій ролі?

– Я скучив за футболом, майже рік я сидів у запасі в клубі, заліковував травми. Мене почали вже списувати. Це мене мотивувало, і я цілеспрямовано готував себе для збірної.

Я виконав велику роботу, приїхав в розташування команди навіть раніше, ніж було потрібно, тут виконав знову чималу роботу разом з усіма хлопцями. Я хочу грати, хочу демонструвати якісний футбол. Для цього потрібно багато працювати.

Не хочу сказати, що зараз у мене все чудово. Коли довго не граєш, треба провести три-чотири матчі, щоб знову відчути гру, повернути тонус. Сподіваюся, з кожним поєдинком я буду додавати. Спасибі тренерському штабу за довіру, я намагаюся віддавати на полі всі сили.

– Чи відчували ви сьогодні підтримку вболівальників?

– Так, ми відчували це, хочу подякувати вболівальникам, які підтримували нас на стадіоні. Ця перемога – для всіх українців. Сьогодні можна святкувати, а вже завтра ми почнемо готуватися до наступної гри, – сказав Ярмоленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *