17 Січня, 2022

Євген Селезньов розкрив нові подробиці нашумівшого скандалу з Колосом

1 min read
Євген Селезньов розповів додаткову інформацію про свій погляд на скандальну ситуацію.
Євген Селезньов

В рамках інтерв’ю передачі Великий футбол, нападник Колоса Євген Селезньов, який в даний момент сезону відсторонений від роботи з командою, розповів додаткову інформацію про свій погляд на скандальну ситуацію.

“Ситуація наступна. Якщо брати спочатку, вона і проста, і складна. Костишин поставив ультиматум президенту: або він, або я. Природно, тут вибір очевидний, і він упав на тренерський штаб. Це, в принципі, правильно.

У мене була розмова на першому етапі з президентом. Питання про порушення режиму відпав, у нього немає до мене претензій. Ми домовилися зустрітися втрьох. Але Руслан Володимирович всіляко уникав цієї зустрічі, ми так і не зустрілися. Минув певний час, але ми так і не змогли втрьох поговорити. Мабуть, йому нема чого мені сказати, тому що, щоб прибрати людину з футболу, повинні бути якісь підстави.

Виходячи з цих подій, ніякої іншої причини, крім якихось особистих обставин, немає. Спочатку були претензії за порушення режиму, які відразу відпали. І якщо головний тренер каже, що мене дійсно не буде в команді, я просто не розумію, чому це не можна було сказати при особистій зустрічі. Якщо ти забираєш людини, у якого є непогана кар’єра, без доказів, то треба щось говорити.

Наскільки я знаю, версії того, що сталося між мною і Костишиним, змінюються. Порушення режиму відпало відразу, вже було три інші версії. І що у мене погані відносини в команді з хлопцями, і що тренер мене просто не хоче бачити, але це можна було вирішити в особистій розмові. Була побутова ситуація, яка могла б елементарно зважитися в простому людському спілкуванні.

Але тут питання в наступному: хто буде платити мені зарплату? У президента немає до мене претензій. З президентом у нас була домовленість, ми потиснули руки і домовилися. Платити буде або президент, або Руслан Костишин через своїх амбіцій? Просто звинуватити людину без підстав і прибрати його з футболу, це неправильно.

Я не та людина, яка буде виносити сміття з хати. Це просто була побутова ситуація. Я намагався півтора місяця зустрітися з людиною, але він всіляко цієї зустрічі уникав. Я скажу навіть більше: президент був за, щоб ми зустрілися. Але мене навіть в дубль не відправили. Забирають футбол у футболіста безпідставно. Це зовсім неправильно. Тайсону надають шанс тренуватися і грати в футбол. Ти тренуєшся, підтримуєш форму. У мене окрема тренування, своя, але це ж не зовсім правильно. Я цього просто так не залишу, це ж не по-людськи.

Фінансові умови клуб не виконує в цей період. Ми зустрінемося і розберемося. Я хочу, щоб відбулася зустріч. Тут питання стоїть так: або Костишин зі своєї кишені повинен платити за свої амбіції, або президент. Але президента теж можна зрозуміти, його підставив Костишин, виходить. Він повинен мені платити зарплату за те, що я не граю.

Я сподіваюся на порядність президента. Ми повинні розібратися, в чому мене звинувачують і чому мене прибрали з футболу”, – підсумував свою відповідь український форвард.

Нагадаємо, що, незважаючи на своє відсторонення від роботи з командою, Євген Селезньов все ще є кращим бомбардиром Колоса в поточному сезоні, і лише після матчу проти луганської Зорі (1: 0), його показник в п’ять забитих м’ячів зумів наздогнати інший нападник “колосків “- Володимир Лисенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *