5 Грудня, 2021

Євген Красніков – про перемогу Металіста над Колосом та можливого суперника в 1/4 фінала Кубка України

1 min read
Євген Красніков поділився своїми емоціями після матчу 1/8 фіналу Кубка України з "Колосом".
Євген Красніков

Віце-президент “Металіста” Євген Красніков поділився своїми емоціями після матчу 1/8 фіналу Кубка України з “Колосом” (1:0).

— Євгене Олексійовичу, з перемогою! Здається, що ви досі у грі. Як вам матч, чи багато емоцій забрав?

— Гарна, бойова, справжня кубкова гра. Такі матчі прикрашають українські футболи. Напевно, з огляду на те, що матч був кубковий, бійцівські якості переважали, жодна команда не хотіла поступатися у боротьбі — це найголовніше. Ми вивчали суперника — солідна команда, яка вже давно виступає одним складом, багато досвідчених хлопців. У принципі, план головного тренера на гру спрацював і вдалося досягти прийнятного результату, хоча було дуже важко. Думаю, заслужили.

— Вихід до 1/4 фіналу Кубка України — наскільки це велике досягнення для «Металіста»?

— Досягнення це вихід у фінал як мінімум. Кубок, ви ж розумієте, сьогодні досягнення, завтра вилетів уже не досягнення. Хоча б вихід у фінал. А десь уві сні ми можемо мріємо і виграти Кубок. Це мрії, футбол. Команди виходять на поле, суперники добрі — ви ж бачили, що проти нас був дисципінований колектив. У першому таймі десь ми перегравали, у другому трохи віддали ініціативу «Колосу». Дякувати Богу, що для нас це так закінчилося.

— Ви сказали про мрію виграти Кубок, а якісь завдання стоять у турнірі?

– Завдання – виграти Лігу Європи. Як мінімум.

– Непогане завдання!

– Я жартую. А так, звичайно, є завдання, президент не раз говорив: наша мета — створити боєздатний колектив, щоб уболівальники отримували задоволення від гри. Ми хочемо піднятися не нижче за рівень «Металіста» 2005–2013 років, коли Олександр Владиленович був президентом. Потрібно багато працювати.

— Кого б ви хотіли бачити суперником у 1/4 фіналу? Чи є бажання зіграти проти київського «Динамо» чи донецького «Шахтаря»?

— Це ж Кубок, жереб. Хто потрапить — на того й готуватимемося. Це кубкові ігри, вони завжди непередбачувані, будь-який суперник може зробити сюрприз. Ми всіх-всіх поважаємо, на всіх налаштовуватимемося і нікого не боїмося. Нам не байдуже, «все одно» — негарна фраза, але ми готові зустрітися з будь-яким суперником.

Наступний матч нашої команди у чемпіонаті – вже у понеділок, 1 листопада. У гості до «Металіста» приїде «Альянс» із Липової Долини. Початок гри о 18:30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *