18 Січня, 2022

Яя Туре розповів, чому Дмитру Чигринському не вдалося закріпитися в Барселоні

Яя Туре розповів, чому тоді ще захиснику збірної України Дмитру Чигринському не вдалося закріпитися в складі Барселони.
Дмитро Чигринський

Колишній півзахисник Барселони Яя Туре розповів, чому тоді ще захиснику збірної України Дмитру Чигринському не вдалося закріпитися в складі “блаугранас”.

“Коли ти потрапляєш в нове середовище, у тебе поруч немає сім’ї. Все навколо нове. Мовний бар’єр – величезний і щоб адаптуватися до цього нового середовища, потрібно дуже старатися. Потрібно бути більш відповідальним і зробити так, щоб твоє оточення розуміло тебе, і ти його.

Якщо люди хотіли, щоб ти приїхав, вони вірили в тебе, то через кілька місяців або рік вони починають оцінювати тебе. У таких клубах, як Барселона, не дають часу на адаптацію. Вони максимум дають один рік. Якщо ти граєш не досить добре, вони це перервуть. Вони звикли, що до команди приєднуються великі гравці. Вони дуже вимогливі по відношенню до футболістів.

Мені подобається Чигринський, тому що його гра дуже швидка. Він завжди слухає гравців, команду. Іноді я був в захваті. Проходячи повз спортзал, я завжди бачив, як хтось віджимався і робив інші вправи. Коли ти це бачиш, ти радієш, бо бачиш, що ця людина знаходиться тут, щоб працювати і показати, на що він здатний. Це головне.

Ситуація з Чигринським заплутана, тому що на його позиції грали інші дуже хороші футболісти. Але коли він грав, він робив це дуже добре. З точки зору техніки та роботи з м’ячем. Він був занадто ввічливим на полі. У нього не було цього розуміння: “Так, я в команді, я хочу бути її частиною, хочу бути номером один у захисті”, – сказав Туре в ефірі програми Футбольний формат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *