18 Січня, 2022

Вистачило 15 хвилин: Баварія завдала нищівної поразки Бенфіці Романа Яремчука на їх полі

Бенфіка вдома з розгромним рахунком поступилася Баварії 0:4.
ФК Баварія

В рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів португальська Бенфіка вдома з розгромним рахунком поступилася Баварії 0:4.

Перший тайм був повністю за гостями. Баварія створила близько чотирьох хороших моментів біля воріт Влаходімоса, але не реалізувала жоден з них.

У другому таймі фортуна все ж посміхнулася мюнхенцям. Рахунок відкрив на 70 хвилині Лерой Сане. Він чітко пробив зі штрафного, вразивши праву дев’ятку воріт господарів поля.

Ще через 10 хвилин Баварія забила знову. Після прострільну передачу Евертон намагався м’яч вибити подалі зі штрафного, але головою зрізав того прямо в сітку.

Наступні два голи прийшли на 82 і 85 хвилинах. Спочатку свій черговий гол в Лізі чемпіонів забив Роберт Левандовскі. Поляк після пасу від Сане вразив порожні ворота. А потім Сане оформив дубль. Станішич прострілив, а Лерой послав м’яч у лівий кут воріт.

Бенфіка – Баварія 0:4

Голи: Сане, 70, 85, Евертон (АГ), 80, Левандовскі, 82

Бенфіка: Влаходімос, Алмейда (Діогу Гонсалвеш, 40), Вертонген, Отаменді, Веріссімо, Грімальдо, Жоау Маріу (Таарабт, 81), Вайгль, Рафа Сілва (Піцці, 80), Яремчук (Евертон, 76), Нуньєс (Гонсалу Рамуш, 81).

Баварія: Нойер, Павар (Гнабрі, 66), Зюле, Упамекано, Ернандес (Річардс, 85), Забітцер (Толіссо, 86), Кімміх, Мюллер (Станішич, 77), Левандовскі, Коман (Мусіала, 86), Сане.

Попередження: Отаменді, Жоау Маріу, Упамекано, Ернандес.