19 Вересня, 2021

Віталій Миколенко – про плани збірної України, травму Буяльського та перспективи на Євро-2020

1 min read
Віталій Миколенко розповів про перебування в національній команді.
Віталій Миколенко

Захисник збірної України та київського Динамо Віталій Миколенко розповів про перебування в національній команді.

– Намагався зіграти надійно, індивідуальні нагороди – це добре, але не тільки я, а й вся команда доклала максимум старанності, можливо, трохи не вистачило сил, щоб дотиснути суперника і перемогти.

– Які плани збірної на найближчий час? Над чим плануєте працювати?

– Плани на другий блок зборів нам ще не озвучували. Думаю, коли всі зберуться, також буде тестування і перевірка готовності футболістів, а також будемо працювати над недоліками.

А під час першого збору більше працювали над фізичною готовністю, щоб всі були в однаковій формі, а в останні дні перед грою з Бахрейном приділили увагу тактиці.

– Як прийняли Попова і Леднева в збірній?

– Андрій Шевченко сказав, що потрібно буде влаштувати вечір пісень – своєрідне посвячення дебютантів в члени збірної, але цю подію перенесли на другий збір, коли збереться весь склад, щоб всі хлопці могли це побачити і взяти участь.

– Як ви підтримали Віталія Буяльського, який не зможе готуватися до Євро-2020 через травму?

– Особисто його не питав про це, щоб зайвий раз не нагадувати про неприємне. Думаю, він дуже засмутився через тріщину, сподіваюся, він залікує її максимально швидко.

Дуже шкода, що він пропустить чемпіонат Європи, адже він дуже важливий гравець і для збірної, і для Динамо. Бажаю, щоб до початку зборів в клубі він був готовий.

– Чого, на ваш погляд, збірна України в її нинішньому складі зможе домогтися на Євро-2020?

– Скажу, як Сергій Сидорчук: прогнозист з мене ніякий. Потрібно їхати зі скромними цілями – перемагати в кожному матчі, вийти з групи і пройти якомога далі, – сказав Миколенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *