25 Січня, 2022

Віталій Миколенко – про фізичну форму та настрій збірної України перед Євро-2020

1 min read
Віталій Миколенко поділився думкою про фізичну форму команди напередодні старту чемпіонату Європи.
Віталій Миколенко

Захисник збірної України Віталій Миколенко поділився думкою про фізичну форму команди напередодні старту чемпіонату Європи.

«10 гравців Динамо в збірній? Не думаю, що потрібно говорити зараз про клуб. У збірній всі захищають кольори України. Ми приїхали на позитивних емоціях, але про клуб взагалі зараз не думаємо і не говоримо», – розповів Миколенко на прес-конференції.

«На кожному чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи одні і ті ж фаворити. Більше нічого додати ».

«Луческу поки не бачив в Бухаресті, але сподіваюся, що перед матчем побачимося, поговоримо, перекинемося парою слів».

«Тренерський штаб правильно зробив, що зібрав нас раніше. Деякі закінчили раніше чемпіонат, деякі – пізніше. Зараз, думаю, ми всі на одному рівні фізично. Думаю, до першого матчу будемо на піку, але гра все покаже».

«Луческу прийшов, і ми вийшли в Лігу чемпіонів, пограли на найвищому рівні. Сподіваюся, це допоможе нам на чемпіонаті Європи».

«Нідерланди – дуже сильна збірна. Я грав проти їх юнацьких збірних – це дуже збалансовані команди, з якісними гравцями, проти яких завжди було складно грати».

«Фізично почуваюся дуже добре, в плані психологічному присутній невелике хвилювання. Для мене це перший чемпіонат Європи, і перша гра завжди дуже хвилююча».

На чемпіонаті Європи Україна зіграє в одній групі з Нідерландами, Австрією і Північної Македонією. 13 червня синьо-жовті зустрінуться з Нідерландами в Амстердамі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *