28 Вересня, 2021

Вільярреал вдруге перемагає Динамо Загреб та крокує до півфіналу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи «Вільярреал» приймав на своєму полі загребське «Динамо».
Вільярреал - Динамо З

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи «Вільярреал» приймав на своєму полі загребське «Динамо». Зустріч проходила на стадіоні «Кераміка – Ель-Мадрігал» (Вільярреал, Іспанія) і завершилася з рахунком 2: 1. Матч обслуговувала нідерландська бригада арбітрів, яку очолив Данні Маккелі.

Вільярреал – Динамо З 2:1

Голи: Алькасер, 36, Морено, 43 – Оршіч, 74

Вільярреал: Рульі – Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Педраса (Альберто Морено, 90) – Трігерос (Мойсес Гомес, 63), Капу, Парехо (Коклен, 84), Чуквезе (Пенья, 90) – Пако Алькасер (Фер Ніньо, 90 ), Жерар Морено.

Динамо Загреб: Ліваковіч – Теофіль-Катрін (Періч, 82), Гвардіола, Рістовскі (Стоянович, 62), Лаурітсен – Іванушец (Атьемвен, 76), Якіч, Майер (Іван Франжич, 62), Адемі (Мишич, 82), Оршіч – Петкович.

Попередження: Трігерос – Якіч

«Вільярреал» забив два голи в першому таймі, на 36-й хвилині рахунок відкрив Пако Алькасер, на 43-й перевагу господарів подвоїв Жерар Морено.

«Динамо» відіграло один м’яч у другій половині зустрічі, відзначився Міслав Оршіч. Але повноцінно переломити хід гри загребській команді не вдалося.

Перша зустріч команд завершилася перемогою «Вільярреала» з рахунком 1:0. Таким чином, «жовта субмарина» за підсумками двоматчевого протистояння перемогла «Динамо» з рахунком 3:1. «Вільярреал» вийшов в півфінал Ліги Європи, де його суперником стане лондонський «Арсенал».