22 Січня, 2022

Віктор Скрипник прокоментував перемогу Зорі над Ворсклою в матчі 6-го туру УПЛ

1 min read
Віктор Скрипник поділився емоціями після перемоги над «Ворсклою».
Віктор Скрипник

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник поділився емоціями після перемоги над «Ворсклою» (1: 0).

– Важкий графік, сьогоднішня гра була важлива для нас. Всі сили, які у нас залишилися після минулих матчів, всі залишили на полі. Хлопцям великий комплімент, адже ось тільки в четвер у нас була гра, але потрібно було виходити з новими силами.

Так само перша гра на нуль і це теж важливо. Потрібно було подолати цей психологічний момент, адже у тебе моменти є, але вони не влітають, зате суперник вміло користується цим і завершує свої.

Сьогодні зробили невелику перебудову в схемі, зіграли 4-3-3, без такої явної десятки, так би мовити. Моменти були у нас і хороші. Коли після закінчення матчу бачиш на табло рахунок на свою користь якось і розмовляти легше і спокійніше.

Але це велика праця для хлопців, адже потрібно себе налаштувати і психологічно, і морально, і фізично. Зараз пауза в чемпіонаті, у нас пару днів відпочинку, а потім з новими силами будемо знову планомірно входити в роботу і готується до наступних матчів.

– Чи плануються товариські зустрічі в цю паузу або дасте відпочинок гравцям від матчів і буде просто тренувальний процес?

– У нас є хлопці, які не так часто грають, тому ми проведемо поєдинок з «Інгульцем». Це буде на вихідних, але дату ми обговорюємо трохи пізніше, все буде залежати від того, коли у нас такі офіційні гри і тоді від цього будемо відштовхуватися, – сказав Скрипник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *