18 Січня, 2022

Великий скандал в Одесі. Ультрас Чорноморця погрожують клубу зривом домашніх матчів: всі деталі конфлікту

1 min read
В суботу, 17-го липня, фанати Чорноморця прибули на тренувальну базу клубу, аби поспілкуватися з керівництвом та гравцями команди.
ФК Чорноморець

В суботу, 17-го липня, фанати Чорноморця прибули на тренувальну базу клубу, аби поспілкуватися з керівництвом та гравцями команди.

Невдоволення фанатського активу одеситів викликало призначення головного тренера. 26 червня на посаді нового керманича команди представили Юрія Мороза, який довгий час працював головним тренером Динамо U-21.

Разом із ним до тренерського штабу увійшли Сергій Шматоваленко і Андрій Анненков, що працювали з Морозом в молодіжних командах киян.

Окрім цього, на правах оренди до Чорноморця долучилися ряд молодих гравців – вихованців школи Динамо.

Тож, враховуючи особу нового головного тренера і сукупність перелічених вище факторів, одесити озвучили їм сьогодні свої вимоги. Тренери та гравці, що мають відношення до Динамо, повинні залишити команду до початку чемпіонату. В інакшому випадку, Чорноморець може проводити свої домашні матчі деінде за межами Одеси, наприклад в Києві. Якщо ж клуб намагатиметься проводити домашні ігри на чолі з Юрієм Морозом в Одесі, фанати залишили за собою право зірвати проведення таких матчів, повідомляє телеграм-канал Troublemakers & Ultras Action.

Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону Першої ліги Чорноморець отримав право підвищитися в УПЛ. Перший матч після повернення в еліту одесити проведуть проти Десни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *