23 Січня, 2022

Велике відродження: Олександр Ярославський анонсував “веселі трансфери” Металіста

1 min read
Олександр Ярославський розповів, які селекційні сюрпризи можна чекати від клубу після його повернення.
Олександр Ярославський

Колишній президент «Металіста» Олександр Ярославський розповів, які селекційні сюрпризи можна чекати від клубу після його повернення.

– Коли буде презентація форми, емблеми та іншого?

– Дивіться, 29-го ми оголосимо про повернення «Металіста», нашого, справжнього. Це буде оголошено прямо на стадіоні. Буде ще кілька речей оголошено, серйозних. Я б не хотів про них говорити, щоб ті, хто хоче їх дізнатися – про команду, про перспективи, про деталі – прийшли на матч. Я обов’язково перед матчем виступлю і розповім про плани більш детально. Озвучу саме ті родзинки, які вболівальники хочуть почути. Про трансфери я поки не буду говорити, хоча вони вже зроблені.

– Хтось крім Олександра Рибки?

– Рибка так, але є, скажімо так, веселіші трансфери.

– Українці або легіонери?

– Я не скажу. Поки це таємниця, а 29-го ви все дізнаєтеся. Повірте, будуть шалені секрети. А то зараз я вам все розповім, а всі залишаться дивитися матч по телевізору.

– А в цілому, ви хотіли б, щоб відроджений «Металіст» знову був бразильсько-аргентинським, або ж ставка буде на українців?

– Я б хотів, щоб рахунок на табло постійно був на користь «Металіста», а якою буде команда … Звичайно, Аргентина і Бразилія – ​​це футбольні країни. Якби у нас була баскетбольна команда, то, напевно, ми б запрошували гравців з США. А так як у нас футбольна команда – будемо запрошувати звідти, де вони найкращі в світі, – сказав Ярославський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *