28 Вересня, 2021

Вальядолід – Реал Мадрид 0-1. Непоказні, але найважливіші три очки

Гол бразильського півзахисника Каземіро приніс "бланкос" три залікові пункти в цій грі.
Каземіро

У суботу, 20 лютого, в рамках 24-го туру чемпіонату Іспанії по футболу Реал протистояв Вальядоліду. Гра проходила на стадіоні “Хосе Сорілья” в Вальядоліді.

Вальядолід – Реал Мадрид 0:1

Гол: Каземіро (61)

Каземіро

У 24-му турі Ла Ліги «Реал Мадрид», ослаблений численними травмами, з мінімальним рахунком переграв «Вальядолід» завдяки голу Каземіро.

В цілому, зустріч проходила в рівній боротьбі: в першому таймі господарі поля мали кілька можливостей забити, але «вершкових» виручав Тібо Куртуа, а два голи Королівського клубу були скасовані через офсайд.

Після перерви «Реалу» вдалося заволодіти певною перевагою, яка на 65-й хвилині втілилася в гол Каземіро, головою замкнув подачу Тоні Крооса зі штрафного.

«Вальядолід»: Жорді Масіп — Луїс Перес, Начо Мартінес, Хоакін Фернандес, Бруно Гонсалес, Саїді Янко (Жота, 61) — Роке Меса (Кенан Кодро, 73), Рубен Алькарас, Кіке Перес (Оскар Плано, 84), — Фабіан Орельяна — Серхі Гвардіола (Шон Вайсман, 73).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Начо Фернандес — Каземіро, Тоні Кроос, Лука Модріч — Маріано Діас (Уго Дуро, 66), Марко Асенсіо (Іско, 66), Вінісіус Жуніор (Серхіо Аррібас, 66).

Запасні: Роберто Хіменес, Мігель Ріос, Мічел Ерреро, Феде Сан-Еметеріо, Тоні Вілья, Вальдо Рубіо — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Віктор Чуст, Мігель Гутьєррес, Антоніо Бланко.

Тренери: Серхіо Гонсалес Соріано — Зінедін Зідан.

Арбітр: Гільєрмо Куадра Фернандес.

Попередження: Рубен Алькарас (60), Начо Мартінес (71), Фабіан Орельяна (77), Оскар Плано (85) ​​— Лукас Васкес (69), Серхіо Аррібас (78).

Наступний матч: в середу, 24 лютого, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Аталантою» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.