17 Січня, 2022

УЄФА жорстко виступив проти створення Суперліги: що загрожує клубам

1 min read
УЄФА на своєму офіційному сайті виступив із заявою з приводу наміру кількох клубів оголосити про створення європейської Суперліги.
УЄФА

УЄФА на своєму офіційному сайті виступив із заявою з приводу наміру кількох англійських, іспанських і італійських клубів оголосити про створення європейської Суперліги.

Як наголошується в заяві, УЄФА, а також головні ліги Європи вживатимуть всіх заходів, щоб перешкодити появі нового турніру.

Раніше з’явилася інформація, що УЄФА заборонить таким клубам брати участь в єврокубках, а також подасть позов на суму 50-60 мільярдів євро проти них.

Повна заява УЄФА:

«УЄФА, Англійська футбольна асоціація і Прем’єр-ліга, Королівська іспанська футбольна федерація і Ла Ліга, Федерація футболу Італії і Серія А дізналися, що деякі англійські, іспанські та італійські клуби планують оголосити про створення так званої Суперліги.

Якщо це трапиться, то хочемо підкреслити, що ми – УЄФА і всі вищеназвані європейські федерації і ліги, а також ФІФА та інші члени – будемо єдині в намірі зупинити цей цинічний проект; проект, заснований на корисливих інтересах кількох клубів за часів, коли суспільству потрібна єдність як ніколи раніше.

Ми розглянемо всі заходи, які нам доступні на всіх рівнях, юридичних і спортивних, щоб перешкодити цьому. Футбол заснований на відкритих змаганнях і спортивних заслугах. Він не може існувати по-іншому.

Клубам буде заборонено брати участь в будь-яких внутрішніх, європейських чемпіонатах, а також на світовій арені. Їх гравці не зможуть представляти національні збірні.

Ми дякуємо тим клубам в інших країнах, особливо у Франції та Німеччині, які відмовилися брати участь в цьому. Ми закликаємо всіх любителів футболу, уболівальників і політиків приєднатися до боротьби проти цього проекту, якщо він буде оголошений.

Цей наполегливий особистий інтерес декількох клубів зайшов занадто далеко. Досить значить досить”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *