17 Січня, 2022

Україна – Північна Ірландія: коментар Андрія Шевченка після матчу

1 min read
Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Північною Ірландією.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Північною Ірландією (1:0).

– Наскільки важливо емоційно було перемогти після чотирьох поспіль нічиїх?

– Уже сказав на передматчевій прес-конференції, що для нашої впевненості був дуже важливий матч. Я акцент робив на тому, що результат все одно дуже важливий, навіть якщо це товариські матчі. Думаю, хлопці перейнялися цим. Було прагнення, бажання перемогти.

Знову не реалізували багато моментів – думаю, треба продовжувати над цим працювати. У другому таймі команда трохи втомилася. Було видно, думаю, шлюб був пов’язаний ще з цим. В цілому провели непогану гру.

– Який сценарій відпрацьовували?

– Готувалися до цього суперника, тому що розуміли наскільки ця команда грає вертикально. Дуже було важливо тримати лінію чотирьох захисників, бути постійно готовими, щоб вони в будь-який момент могли захищатися.

Тому намагалися якомога менше піднімати крайніх захисників, шукати вертикальні передачі між лініями з хорошими відкриванням наших півзахисників. Вже після цього з передачами за спину в вільні зони.

У першій таймі це непогано виходило зліва. Зубков кілька разів вибігав, Ярмоленко. Вважаю, півзахисники своє завдання виконали.

– За що найбільше переживали в матчі?

– Мене цікавить в цілісності, як команда сьогодні була підготовлена. Думаю, малюнок гри і кінцівка – наслідок того, що команда знаходиться під навантаженнями. Зараз ми практично їх прибираємо.

Залишився один товариський матч. Після цього вже їдемо в Румунію і будемо готуватися до матчу, – сказав Шевченко в ефірі «Футбол 1».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *