25 Січня, 2022

Україна – Казахстан: слова Руслана Малиновського після гри

Руслан Малиновський прокоментував поєдинок третього туру відбіркового етапу чемпіонату світу 2022 року проти Казахстану.
Руслан Малиновський

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський прокоментував поєдинок третього туру відбіркового етапу чемпіонату світу 2022 року проти Казахстану (1: 1).

“Потрібно було забивати свої моменти, дейстовать швидше суперника, один в один. Так виходило, що я отримував м’яч нижче, проходив півзахисника, а за ним уже захисник. Нам потрібно більше за спину просити, атакувати простір, тому що у нас все для цього є. бракує руху в останній фазі. Потрібно працювати і додавати і не пропускати проти такої команди.

Не можна ментально себе вантажити, після гри вже нічого не зміниш. Потрібно дограти сезон і готуватися до Євро. Тут особливо нічого розбирати, бо ми повинні грати більш солідно, продуктивно.

Коноплянка і Ярмоленко ключові гравці для збірної, наші фланги, які завжди працювали. У них є час, щоб відновитися і підійти до євро в хорошій формі. Все ще попереду, не потрібно сильно грузиться цією ситуацією, ще багато ігор. Образа повинна бути і незадоволення результатом. Якщо сказати, що хтось не віддавався. Видно, що всі втомилися. Сподіваюся, що в наступних матчах нам пощастить більше.

Коли суперники брали м’яч, вони дуже легко розгорталися. Так не має бути. Подивимося, що тренерський штаб скаже, потрібно працювати над цим. Це повинно дати поштовх для збірної”, – наводить слова Малиновського ТК Футбол 1/2/3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *