17 Січня, 2022

Україна – Казахстан: коментар Андрія Шевченка після матчу

1 min read
Андрій Шевченко відповів на питання журналістів після нічиї з Казахстаном (1: 1) в матчі третього туру відбіркового циклу чемпіонату світу 2022 року.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання журналістів після нічиї з Казахстаном (1: 1) в матчі третього туру відбіркового циклу чемпіонату світу 2022 року.

“Коментувати нічого. Коли ти не використовуєш свої моменти, тебе можуть покарати. Сьогодні так і сталося. На жаль, нас останнім часом постійно карають. А ми створюємо по 8-10 моментів, але не реалізовуємо їх. Але я знаю, в якому напрямку нам рухатися. Відповідальність же за негативні результати матчах з Фінляндією і Казахстаном я беру на себе.

Треба реалізовувати моменти. Ми створили достатньо, щоб ще в першому таймі закрити цей матч. Це не відмовки. Це факти. Ми допускаємо помилки, яких раніше не допускали. З командою на цю тему я розмовляв після матчу з Фінляндією. Для проведення детального аналізу мені потрібно трохи часу. Так, ми ускладнили собі ситуацію в групі, але ще нічого не втрачено – раз не взяли очки вдома, будемо боротися за них в гостьових матчах.

Казахстан бився, бився до кінця, робив все, що міг. Молодці. Взяли очко. Ми свої моменти не використали. Збірна Казахстану нас покарала за це, вітаю нашого суперника “, – сказав Шевченко на післяматчевій прес-конференції.

Також український фахівець розповів про адаптацію збірної України в новому графіку відбіркового етапу і відповів на питання, чи можливі запрошення в національну команду для таких команд, як Десна, Колос та інші.

“Ми проводили заміни, використовували багато гравців. Важливо, щоб відновилися травмовані хлопці. Але в цілому, ми розуміємо, яку ротацію можемо провести. Результат в матчах з Фінляндією і Казахстаном, звичайно, невдалий, але гри не були провальними. Я не можу сказати , що сьогодні або в поєдинку з фінами у нас не виходила гра в атаці або що ми жахливо оборонялися. Є моменти, які ми не догравати. Треба розібратися, чому так відбувається. Говорили з хлопцями на цю тему після матчу з Фінляндією. І сьогодні в перерві сказав їм: “Хлопці, не можна до такого доводити”. З трьох-чотирьох моментів потрібно закривати матч, а ми створюємо вісім-десять, і забиваємо лише один м’яч.

Запрошення гравців з Десни, Колоса та інших клубів? Якщо вони будуть грати на відповідному рівні, то так. Немає таких клубів, з яких я не переглядаю футболістів. Але потрібно, щоб футболісти відповідали рівню збірної України. Тим більше, що у нас є конкуренція. У нас є футболісти, за якими ми стежимо. Якщо вони будуть додавати, ми будемо їх запрошувати в національну команду.

Повторюся, сьогодні була проблема з реалізацією моментів. Але звинувачувати футболіста в тому, що він не забив – неправильно, адже він однозначно хотів це зробити. У мене є претензії по іншим моментам. Наприклад, по концентрації або структурі гри. Виявляється, що хтось може дозволити собі випасти з цієї структури. Причому в ключовому відрізку матчу. У мене буде на цю тему серйозна розмова з командою. А грати в збірній будуть ті, хто буде вигравати конкуренцію.

Відсутність уболівальників на трибунах? Вболівальників нам однозначно не вистачає. Думаю, зараз це проблема будь-якої команди. Але хлопці повинні пристосовуватися до такої ситуації і мотивувати себе”, – продовжив Шевченко.

Наостанок наставник національної команди прокоментував дебют Анатолія Трубіна в футболці збірної України.

“Я бачив його в тренуваннях. Він конкурує, додає. Проводить хороший сезон в Шахтарі. Важливо, щоб він і далі грав стабільно в клубі. А сьогодні своєю грою він справив на мене дуже хороше враження”, – додав Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *