17 Січня, 2022

Україна – Казахстан: коментар Андрія Шевченка перед матчем

1 min read
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від майбутнього протистояння України проти Казахстану.
Андрій Шевченко

Збірна України в рамках відбору до чемпіонату світу-2022 року зустрінеться зі збірною Казахстану. Матч відбудеться на НСК Олімпійському, в Києві. Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився очікуваннями від майбутнього протистояння.

“Не дуже хороша новина, Євген Коноплянка отримав травму. У нього не дуже хороші результати тесів, він не буде готуватися до гри. Побажаємо йому швидкого одужання в клубі. Сподіваємося, що він підготується вже до фінальної частини чемпіонату Європи. Ми будемо цього чекати” .

“Цей календар в три гри був в перший раз, дуже важкий і напружений період. У нас практично не було можливості готувати команду. Ми зібралися в понеділок і у вівторок вже відлетіли до Франції. Повернулися сюди, часу було дуже мало на підготовку. Кожен гравець для нас на вагу золота, але у нас достатньо виконавців на завтрашній матч. Перед нами стоїть тільки завдання перемагати, іншого виходу немає “.

“Як гравець, я багато грав проти казахів, я знаю характер цієї команди. Вона ніколи не здасться і буде боротися до кінця. У них є завдання приїхати сюди і дати нам бій. Вони вийдуть і будуть боротися, битися і не давати нам грати. нам потрібно реалізовувати свої моменти. Будемо проводити теорію, дивитися їх слабкі сторони і готуватися. Я не дозволяю довго переживати і сам намагаюся скоріше забувати негативні результати. треба дивитися і рухатися вперед, в нашій групі ще все відкрито. треба налаштуватися і добре зіграти останній матч цього циклу “, – заявив Шевченко в програмі Футбол NEWS.

Нагадаємо, матч Україна – Казахстан відбудеться в середу, 31 березня, о 21:45 за київським часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *