17 Січня, 2022

Україна – Фінляндія: коментар Андрія Шевченка перед грою

1 min read
Андрій Шевченко прокоментував майбутню гру проти Фінляндії в рамках відбору до чемпіонату світу-2022.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував майбутню гру проти Фінляндії в рамках відбору до чемпіонату світу-2022.

“Дуже приємно знову зіграти в Києві. Нам буде не вистачати повних трибун на НСК Олімпійському. Збірної важлива ваша підтримка!

Ми проведемо тренування і подивимося, в якому стані будуть наші хлопці. У нас хороша лавка. Визначимося з тією групою гравців, які будуть готуватися на гру і потраплять в заявку. Довбик один з тих футболістів, які готуються до матчу, рішення приймемо потім”.

“Ми викликали багато футболістів. У зв’язку з коронавірусів в заявці виявилося більше воротарів, ніж зазвичай. Залишати гравців поза заявкою – важке рішення. У матчі проти Франції наш воротар зіграв дуже добре. Сьогодні ввечері приймемо рішення.

Експериментів не буде! Нам поставлено завдання. Для експериментів потрібні товариські матчі. Зараз будемо вибирати в основу футболістів, які знаходиться в кращій формі”.

Також Шевченко розповів, чого команда очікує від майбутнього суперника.

“Збірна Фінляндії заслуговує на повагу. Вони показують хороші результати, потрапили на Євро-2020. У них хороші виконавці.

Ми знаємо їхні сильні сторони, матч буде непростим. Очікується багато боротьби та єдиноборства. Досягнемо успіху якщо виграємо в єдиноборствах “, – сказав Шевченко.

Матч Україна – Фінляндія відбудеться в неділю, 28 березня, на НСК Олімпійський в Києві. Стартовий свисток – о 21.45 за київським часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *