25 Січня, 2022

Тайсон звернувся до вболівальників Шахтаря

1 min read
Тайсон поспілкувався з прес-службою Шахтаря після новини про те, що покидає клуб.
Тайсон

Вінгер донецького Шахтаря Тайсон поспілкувався з прес-службою клубу після новини про те, що покидає клуб.

“Чесно кажучи, це особливий момент. Я не хотів би закінчувати все так, як зараз виходить. Вдячний клубу від щирого серця за все те, що тут для мене зробили. Я приїхав сюди дуже молодим, і клуб зробив все для мене. Це складний момент, тому що я, безумовно, буду сумувати.

Останнім часом моє життя асоціюється тільки з Україною. Тут я виграв величезну кількість титулів, став лідером у клубі, зміг за цей час зіграти на чемпіонаті світу. Завжди буду вболівати за Шахтар і завжди буду стежити за командою. Хочу подякувати абсолютно всім в клубі за все те, що для мене зробили”.

“Який матч запам’ятався найбільше? Думаю, це моя перша гра проти Боруссії Дортмунд в Донецьку. Той матч я ніколи не забуду, адже він став моєю прем’єрою. Вболівальників і саме місто Донецьк дякую за любов, яку там проявляли до мене.

Хочу вибачитися не лише перед уболівальниками, але й перед адміністрацією, директорами, Містером, тренерським штабом і партнерами по команді за свою помилку. Хочу сказати, що буду сумувати і мені буде вас не вистачати”.

Також Тайсон звернувся до вболівальників донецького клубу.

“Дуже складно говорити. Хочу подякувати всім вам за любов, яку ви проявляли до мене і моєї сім’ї весь цей час. Я їду, але моя подяка клубу – це те, чого я ніколи не забуду. Сподіваюся, ви зрозумієте мене і помилки, що я зробив в останні місяці.

Повторюся, мені буде вас не вистачати і я буду сумувати. Я намагався для клубу робити все, що було в моїх силах. Сподіваюся, я багатьох радував за той період, що був тут. Буду продовжувати вболівати за Шахтар. Дуже велике спасибі за все, що ви зробили в моєму житті”, – сказав футболіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *