19 Вересня, 2021

Сума просто космічна: Колишній український суддя розповів про зарплату Лучано Лучі

1 min read
Іван Бондар порівняв зарплати рефері і глави комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.
Лучано Лучі

Колишній український суддя Іван Бондар порівняв зарплати рефері і глави комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.

«Вже скільки років мусується питання з приводу підвищення заробітної плати. Лучі говорив: «Якщо комусь не подобається – йдіть. Ми в одному човні, ми – одна сім’я, ми їмо суп з одного котла». Тільки у когось суп наваристий, на хорошому м’ясі, бутерброд з червоною або чорною ікрою, а хтось не може туди навіть шматочок м’яса кинути. Ситий голодного не зрозуміє. Він каже про один котел, але каструлі абсолютно різні.

Питання підвищення зарплати часто піднімалося: «Я піднімаю це питання всюди, на засіданнях клубів УПЛ і першої ліги». Я знаю, що такого не було, одиничний випадок. Навіщо йому клопотати про нас? Він отримує близько півмільйона гривень на місяць (411 098 гривень – прим.), це офіційні дані фіскальної служби Печерського району.

Він за місяць отримує зарплату арбітра УПЛ за 2 роки, асистента арбітра УПЛ – за 4 роки. Це я вже не беру арбітрів першої та другої ліг. Він просто загнав арбітрів в злидні, закрив рот і нічого не дає сказати. Якийсь арбітр з Маріуполя або звідки, з U-19 написав заяву і надіслав Лучі лист, що його гонорар не може покрити навіть дорогу. Все, цей арбітр закінчив.

Я став арбітром УПЛ в 2013 році, ніколи не чув про хабарі суддям, тому що ми заробляли пристойні гроші на той час. 12 000 гривень було тоді, є і зараз. Тоді це було близько 1 500 доларів, це гонорар за один матч. І проїзд окремо був. Плюс матч дублів, це було близько 8 000 гривен. За місяць виходило від 3 до 5 тисяч доларів.

У Лучі свої інтереси, щоб йому щомісяця капало на картку, і він буде говорити на біле біле, а на чорне чорне. Арбітри загнані в злидні. Ми їмо з іншого котла, не з його, не з загального», – сказав Бондар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *