17 Січня, 2022

Стало відомо, коли КДК УАФ розгляне порушення в матчі Олімпік – Шахтар

1 min read
Олег Протасов розповів, коли відбудеться розгляд справи про порушення в матчі Олімпік - Шахтар.
Олімпік - Шахтар

Перший віце-президент УАФ Олег Протасов розповів, коли відбудеться розгляд справи про порушення в матчі Олімпік – Шахтар.

“Як відомо, комітет з етики та чесної гри вже почав перевірку висловлювань президента ФК Олімпік. Уже завтра, 11-го березня, КДК УАФ розглядатиме порушення, які зафіксовані в рапортах офіційних осіб матчу Олімпік – Шахтар.

Тому особисто я – за цивілізоване, відповідно до регламентних норм, рішення будь-яких проблем, які виникають в нашому футболі. Будинок футболу завжди відкритий для представників будь-якого футбольного клубу, і заборонених тем для обговорення у нас не існує”.

“У футболі тема арбітражу дуже часто викликає суперечливі емоції. Україна не є винятком. Але неприпустимо, коли при оцінці роботи арбітрів емоції починають виходити на перший план. Використання системи VAR змінило підходи до оцінки ігрових ситуацій, і всім нам – гравцям, тренерам, функціонерам , уболівальникам – потрібно до цього звикнути. Але без цієї технології наш футбол, наші рефері, наші клуби не матимуть жодних перспектив на міжнародній арені.

Можливо, потрібно більш детально розповідати представникам клубів про зміни та доповнення в правилах, трактування тих чи інших ситуацій. Таке навчання проводять з арбітрами, але, схоже, потрібно робити це і з представниками клубів. У тому числі – з футболістами і тренерами”, – цитує Протасова УАФ.

Раніше повідомлялося, що Олімпік звернувся до УАФ з проханням оприлюднити запис переговорів бригади арбітрів у матчі проти Шахтаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *