Фуенлабрада з іспанської Сегунди напередодні оголосила про підписання нападника Романа Зозулі на правах вільного агента.

Спортивний директор Фуенлабрада Мігель Мельгар поділився емоціями від підписання контракту з 31-річним українцем.

“Зозуля – це футболіст, з яким ми прекрасно знайомі і хотіли підписати з ним контракт в попередні роки. У Фуенлабраді працюють люди, які раніше працювали з ним. Вони прекрасно знають Романа “.

“Всі люди, з якими я розмовляв в Альбасете, кажуть про Зозулю як про добру людину, а не всю ту брехню, яка виходить назовні. Це те, на що ми звертаємо увагу в першу чергу: хто ця людина такий, і що він із себе представляє. Ми щасливі підписати Зозулю, тому він додасть нашій команді більше досвіду “.

“Протести деяких фанатів? Ми знаходимося в демократичній країні, де люди мають право висловлювати свою повагу. Ми дуже відповідально ставимося до того, що робимо. Я особисто ніколи не погоджуся з усіма тими політичними звинуваченнями, які говорять на адресу гравця“.

“Просто знайте, що Зозуля не такий, як про нього говорять деякі фанати. Повторюю, що у нас в клубі є люди, які дуже добре його знають. Ми ігноруємо будь-яку брехню, яка повторюється багато разів і тільки здається правдою на перший погляд“, – наводить слова Мельгар Marca.

Нагадаємо, в минулому сезоні Роман Зозуля захищав кольори Альбасете, який він покинув після вильоту до Сегунди Б.