25 Січня, 2022

Скандальний матч Минай – Шахтар: Олександр Севідов виступив з коментарем

1 min read
Олександр Севідов розповів про скандал перед матчем 25-го туру УПЛ з «Шахтарем», коли футболісти «Миная» не хотіли виходити на зустріч.
Олександр Севідов

Український тренер Олександр Севідов розповів про скандал перед матчем 25-го туру УПЛ з «Шахтарем», коли футболісти «Миная» не хотіли виходити на зустріч.

«Я володію не всієї інформацією, але деякі ЗМІ приписали Севідову головну роль в цій ситуації. Але мене не було ні на стадіоні, ні в роздягальні. Напередодні гри з «Шахтарем» футболістам «Миная» почали приходити СМС-ки, в яких говорилося, що ужгородська команда програє, і з певним рахунком.

В результаті хлопці обурилися і вирішили взагалі не виходити на поле. Президент «Миная» відразу ж подзвонив в УПЛ – Євгену Дикому і в УАФ – Франческо Баранці, і докладно розповів про те, що відбувається, а також попросив перенести матч на наступний день. Але, як з’ясувалося, переносити гру було нікуди. Я не знаю, як керівництво УПЛ умовило футболістів «Миная» вийти на поле, але гравці билися за свою честь», – сказав Севідов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *