17 Січня, 2022

Шовковський: Упевнений, що робота нашого тренерського штабу стане фундаментом для ще більш успішного виступу збірної України

1 min read
5dd4245abdc3f pres konf 2 min

Олександр Шовковський, який входив в тренерський штаб Андрія Шевченка в збірній України, прокоментував відхід з національної команди.

“Хочу подякувати Андрію Шевченку за можливість приєднатися до тренерського штабу національної збірної команди України. Хочу подякувати президенту УАФ Андрія Павелко, який підтримав мою кандидатуру. Гранде Мауро Тасотті. Андреа Мальдера. Андреа Адзалін. Луїджі Ночентіні. Педро Луїс Харо”.

“Це були фантастичні три роки, де я працював з професіоналами своєї справи. Ми пройшли чудовий шлях від перемог в Лізі Націй до фантастичного виступу в кваліфікації Євро-2020, де у фінальній частині отримали історичний для України результат, потрапивши до вісімки найсильніших команд Європи” .

“Хочу подякувати кожному, з ким довелося співпрацювати в цей період від медичного персоналу до адміністративного. І я впевнений, що робота нашого тренерського штабу стане фундаментом для ще більш успішного виступу нашої національної дружини. Слава Україні”, – написав Шовковський в Instagram.

Днями Андрій Шевченко оголосив про відхід зі збірної України. Рішення про новий тренерський штабі національної команди можуть затвердити вже 9 серпня, коли відбудеться засідання Виконкому УАФ.

Найближчий матч збірна України проведе 1 вересня, коли зіграє з Казахстаном в відборі на чемпіонат світу-2022.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *