24 Вересня, 2021

Шість голів на дві команди: Огляд феєричної перемоги Ньюкасла над Лестером (ВІДЕО)

У Лестері на стадіоні «Кінг Пауер» пройшов стартовий матч 35-го туру англійської Прем'єр-ліги Лестер Сіті - Ньюкасл Юнайтед.
Лестер Сіті - Ньюкасл Юнайтед

У Лестері на стадіоні «Кінг Пауер» пройшов стартовий матч 35-го туру англійської Прем’єр-ліги Лестер Сіті – Ньюкасл Юнайтед. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 4:2.

Лестер – Ньюкасл 2:4

Голи: Олбрайтон 80, Іхеаначо 87 – Віллок 22, Дамметт 34, Вілсон 64, Вілсон 74

Лестер: Шмейхель – Кастань, Фофана, Сеюнджю – Перейра (Томас 69), Тілеманс, Ндіді (Перес 63), Олбрайтон – Медісон (Амарті 77) – Іхеаначо, Варді

Ньюкасл: Дубравка – Рітчі, Дамметт, Фернандес, Крафт, Мерфі – Альмірон (Хендрік 88), Шелві, Віллок (Лонгстафф 77) – Сен-Максімен (Жоелінтон 83), Вілсон

Попередження: Крафт 56 – Іхеаначо 71

«Сороки» відкрили рахунок після жахливої помилки захисту господарів – півзахисник Джозеф Уіллок обікрав захисника «лисиць» Чаглара Суюнджю, увійшов в штрафну і пробив в дальній кут воріт, що Каспера Шмейхеля.

На 34-й хвилині захисник гостей Пол Дамметт головою замкнув навіс з кутового Метта Рітчі.

На 65-й хвилині нападник Ньюкасла Каллум Вілсон отримав м’яч біля лінії штрафного після помилки захисту і легко реалізував вихід один на один, довівши рахунок до розгромного.

На 73-й хвилині все той же Вілсон з меж штрафного пробив у штангу, після чого опинився першим на добиванні і переправив м’яч у дальній кут.

Підопічні Брендана Роджерса в 35 матчах набрали 63 очки і посідають третє місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021. Ньюкасл (39) – на 13-му місці.