17 Вересня, 2021

Шахтар – Маккабі Тель-Авів: коментар Каштру після гри

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру дав коментар після матчу з Маккабі.
Луїш Каштру

Шахтар в рамках поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи брав Маккабі Тель-Авів і домігся мінімальної перемоги.

“Завдання виконали. Ми хотіли пройти в наступний етап і ми це зробили. Хотіли не пропустити – не пропустили. Однак було бажання проводити більше атак, тут не все вийшло. Закрили поки що питання Ліги Європи, думаємо про Зорі.

Я був здивований, що багато хто вважав, що ми легко пройдемо Маккабі. Я розумів, що буде складно. Супернику потрібно було лише перемагати – вони віддавали всі свої сили. У суперника були шанси зі стандартів.

Заміни в перерві? Я хотів додати трохи енергії, а також думав про наступний поєдинок.

Тиск Маккабі з 30 по 60 хвилину? Ні. Це Шахтар задавив Маккабі – 3: 0 в двох матчах – і пройшов далі”, – сказав Каштру в ефірі телеканалів Футбол 1/2/3.