17 Січня, 2022

Шахтар – Інгулець: слова Роберто Де Дзербі після матчу

1 min read
Роберто Де Дзербі поділився думкою про гру з Інгульцем в першому турі УПЛ.
Роберто Де Дзербі

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі поділився думкою про гру з Інгульцем (2: 1) в першому турі УПЛ.

– Ми домінували на полі 80 хвилин. За цей відрізок часу ми повинні були забивати чотири, п’ять або навіть шість м’ячів. На жаль, забили тільки два.

Перші 80 хвилин суперник практично не переходив на чужу половину поля.

– Тренер суперника сказав, що, на його думку, після замін Педріньо і Алана Патріка Шахтар став слабшим. Ви згодні з цим?

– Власне, я можу з вами погодитися, цілком можливо. Заміна цих гравців була викликана їх втомою. Але я вважаю, що Судаков та Тете, що вийшли замість них, теж хороші футболісти. Вони виступають на тому ж рівні, тому не можна сказати, що Шахтар втратив в якості.

– З чим пов’язаний вихід на заміну Вітао? Захисника в кінці зазвичай змінюють або через травми, або через загрозу дискваліфікації.

– У четвер у Корнієнко була висока температура, в цей день він не тренувався, що відбилося на його фізичних якостях. Згоден, мені теж не подобається міняти захисників протягом матчу.

– Хто з молодих футболістів може отримати більше ігрового часу, враховуючи складний календар? Питання стосується Бондаренко, Коноплі, Мудрика.

– Бондаренко, Конопля і Мудрик – футболісти, які мені дуже подобаються. Упевнений, що протягом чемпіонату у них буде можливість проявити себе. Тих, хто вийшов на поле сьогодні, я вважаю більш готовими на даний момент для стартового складу.

– Ви приїхали в Україну, де дуже люблять використовувати Катеначо проти Шахтаря. Наскільки вам цікаво буде грати з такими суперниками, як сьогодні? А їх в Україні багато.

– Будь-який матч складно виграти. Я б не сказав, що проблема в тому, що проти нас грають в оборонній манері, тому що навіть за такої гри ми мали багато можливостей забити. І ми повинні були забивати ці голи. Якби, наприклад, Шахтар до 80-й хвилині вигравав 6:0 або 7:0, то, я думаю, ніхто б не здивувався такому рахунку.

І скажу ще одну очевидну річ. Всі ми знаємо, що в минулому сезоні чемпіонат виграло Динамо, а ми були другими. Цей чемпіонат ми починаємо як команда, якій потрібно виправляти ситуацію і перемагати. Ми починаємо з другої позиції, щоб виграти чемпіонство.

Нам треба працювати в першу чергу ментально, щоб гравці були з інстинктом вбивць, щоб не залишали шансів супернику, краще реалізовували свої моменти і перемагали з більшим рахунком, – сказав Де Дзербі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *