24 Вересня, 2021

Шахтар – Дніпро-1: слова Луїша Каштру про матч

Португальський фахівець Луїш Каштру прокоментував перемогу над «Дніпром-1».
Луїш Каштру

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу над «Дніпром-1» (2: 1) в 24-му турі УПЛ.

«Ми практично вирішили питання з другим місцем після розчарування і втрати титулу. Наш склад сьогодні дуже відрізняється від попереднього матчу. Деякі хлопці не змогли відновитися.

У цьому поєдинку була досить велика ротація. Сьогодні команда у всьому контролювала матч, незважаючи на сильний старт «Дніпра-1». Але ми впоралися досить швидко, змогли взяти гру в свої руки, скористалися можливостями. Особливо в другому таймі ми не давали супернику створювати моменти до 80 хвилини гри.

На останній хвилині ми трохи втратили стабільність. Після кутового ми не займали вірні позиції. Це призвело до пропущеного м’яча. Але ми сьогодні були хорошою командою, яка активно діяла як в атаці, так і в обороні », – сказав Каштру в ефірі« Тур ONLINE ».