17 Вересня, 2021

Серхіо Рамос висловив слова підтримки на адресу Кріштіану Роналду

Серхіо Рамос прокоментував критику на адресу колишнього одноклубника, а нині нападника «Ювентуса» Кріштіану Роналду.
Рамос та Роналду

Захисник мадридського «Реала» Серхіо Рамос прокоментував критику на адресу колишнього одноклубника, а нині нападника «Ювентуса» Кріштіану Роналду після вильоту туринців на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів від «Порту».

«Роналду – флагман «Ювентуса», він завжди в центрі уваги, тому він звик до критики. Як і тут, в «Реалі», якщо щось йде не так, дивляться в першу чергу на капітана і тренера. Кріштіану звик до цього.
Будь-яка команда може тебе обіграти в Лізі чемпіонів.

«Барселона» теж вилетіла, але я сподіваюся, що з нами цього не станеться», – наводить слова Рамоса Marca.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Ювентус» приймав «Порту». Зустріч проходила на стадіоні «Альянц – Ювентус» в Турині (Італія) і завершилася перемогою господарів в овертаймі з рахунком 3: 2.

Перша зустріч команд завершилася перемогою «Порту» з рахунком 2: 1. Таким чином, рахунок двоматчевого протистояння – 4: 4. Португальці пройшли в чвертьфінал завдяки двом голам у гостях.