5 Грудня, 2021

Серхіо Рамос все далі від продовження контракту з «Мадридом»

1 min read
Минулої п'ятниці Зінедін Зідан публічно закликав до якнайшвидшого вирішення питання.
ФК Реал Мадрид

Минулої п’ятниці Зінедін Зідан публічно закликав до якнайшвидшого вирішення питання про продовження контрактів ряду гравців: французький фахівець не хоче шуму навколо команди, яка здобула сім перемог в останніх восьми матчах, і яка, на його думку, знаходиться на емоційному підйомі.

Однак такий спокій здається неможливим: якщо Луці Модрічу і «Мадриду» вдалося досягти угоди про продовження угод ще на один сезон, то в разі Серхіо Рамоса і Лукаса Васкеса подібної картини не спостерігається – гравці не згодні з пропозиціями клубу.

І схоже, що ці дві проблеми буде не так просто вирішити. Що стосується капітана, то розбіжності в основному стосуються терміну, на який буде продовжений контракт: Рамос отримав пропозицію про продовження контракту на один сезон з заробітною платою, близькою до його нинішньої (більше 12 млн євро за сезон), хоча не варто забувати про 10- відсоткове скорочення зарплати в цьому сезоні.

Лукас Васкес вважає, що заслуговує більшого в порівнянні з отриманою пропозицією, яке практично аналогічно його нинішньої зарплати. Він відхилив пропозицію і, як і в разі Рамоса, тепер може вільно вести переговори з іншими клубами. Відзначимо, що в останні тижні галісієць помітно додав, ставши незамінним гравцем команди і змінивши ситуацію, яка передбачала, що він покине клуб 30 червня.

Однак найбільшу увагу все ж привертає до себе справу капітана: якщо до 1 січня здавалося, що переговори і зустрічі проходять в робочому порядку, то в останні години все більше здається, що все змінилося. Рамос не згоден з пропозицією «Мадрида» продовжити контракт на один сезон, Клуб це приймає і розуміє, що капітан буде розглядати пропозиції від інших клубів, але, тим не менше, стоїть на своєму: контракт повинен продовжуватися за системою «1+1».

Флорентіно Перес протягом десяти місяців намагається впоратися з реальністю, на прийняття якої іншим керівникам клубів в умовах нової економічної ситуації треба було набагато більше часу і в якій тепер живе суспільство, футбол – зокрема. Криза призвела до зниження доходів, в результаті чого були прийняті особливі заходи, включаючи відмову від нових придбань, скорочення заробітної плати, скорочення витрат і жорстку економію в питанні продовження контрактів.

У випадку з Серхіо Рамосом є ще один додатковий фактор (також мав значення в разі Модріча), і пов’язаний він з віком (34 роки капітану і 35 років хорватському півзахисникові). У Королівському клубі діє негласне правило, що в певний момент контракти починають продовжуватися за системою «1+1». Гра капітана не викликає ніяких сумнівів, однак ідея керівників клубу полягає в тому, щоб дотримуватися встановленої політики, до якої можуть застосовуватися різні формули, але поки це здається складним.

Різниця в підходах більш ніж очевидна. Серхіо Рамос був першим іспанцем, якого придбав Флорентіно Перес, і здавалося, що в такі моменти вони повинні знайти взаєморозуміння. Проте, все може вирішити їх особиста зустріч, як це вже було влітку 2015 го і 2018 го, але поки цього не сталося, інші клуби перевіряють свої рахунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *