17 Січня, 2022

Серхіо Рамос – гравець ПСЖ. Ще одна вежа в Парижі

1 min read
Серхіо Рамос підписав дворічний контракт з ПСЖ.
Серхіо Рамос

Серхіо Рамос підписав дворічний контракт з ПСЖ. Він буде носити футболку з 4 номером, як і в Реалі. Вчора Рамос пройшов медобстеження і підписав контракт з парижанами.

Таким чином, Рамос отримав від Аль-Хелаїфі те, в чому йому було відмовлено Флорентіно Пересом. Дворічний контракт, який не схвалила політика поновлення гравців за 30 за старими мадридським традиціям.

Так що Рамос, одна з найбільших легенд в історії мадридського клубу, пішов. Пропозиція «Мадрида» була розрахована тільки на один сезон (мабуть, в кінці його міг бути перегляд), і, крім того, у пропозицію було обмежено за часом, про що гравець заявив на прощальній церемонії.

Це сталося 16 червня. Три тижні потому Рамос знайшов собі новий клуб, місце, де його чекають з нетерпінням, судячи з того, що зараз відбувається в Парижі.

У Парижі Рамос буде грати разом з одним зі своїх кращих друзів в світі футболу, Кейлором Навасом, який свого часу пішов тим самим шляхом, два роки тому, коли зрозумів, що конкуренція з Тібо шкодить їм обом.

Крім Наваса, Рамос в Парижі зустріне Кіліана Мбаппе, який як і раніше є головною трансферною метою мадридського Реалу, і який при відповідних обставинах міг би піти по шляху протилежному. Точно залишиться в Парижі Неймар, футболіст, з яким не раз Рамос стикався, коли той грав як в «Барсі», так і в «ПСЖ».

Також Рамос прекрасно знайомий з ще одним новачком парижан, вихованцем “Реал Мадрида”, Ашрафом Хакімі, який теж перейшов в “ПСЖ” на цьому тижні за 70 млн євро.

Рамосу доведеться боротися за місце в складі з Маркіньосом і Кімпембе.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *