25 Січня, 2022

Сергій Ребров розповів, чому Роман Яремчук не заграв в Динамо під його керівництвом

1 min read
Сергій Ребров розповів чому український форвард Роман Яремчук не зміг заграти під його керівництвом в київському Динамо.
Роман Яремчук

Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров розповів чому український форвард Роман Яремчук, який зараз є одним з лідерів Гента, не зміг заграти під його керівництвом в київському Динамо.

“Я радий за Романа. Якщо ви згадаєте мій перший-другий рік в київському Динамо, то я можу назвати, скільки у нас було нападників. Ми грали за моделлю 4-1-4-1. У нас не було практично жодного конфлікту. у нас були Мбокані, Мораес, Теодорчик, Бесєдін та Кравець. Плюс був молодий Яремчук, який тоді ще був у дублі.

Звичайно, непросто було потрапити в першу команду, Роман це розумів. Ми давали йому шанси, він цим користувався, але завжди гравець сам вибирає свою долю – або він готовий боротися тут, або він хоче грати кожну гру грати в основному складі. Я ніколи не засуджую гравців за це і завжди їм говорю чесно, що ніхто їм не гарантує місце в основному складі і потрібно боротися за своє місце. У мене не було взагалі ніяких конфліктів і проблем з Романом і зараз я радий його успіхам “, – сказав Ребров в інтерв’ю YouTube-каналі Бомбардир.

Раніше Ребров розповів, чому минулого літа він відмовився очолити київське Динамо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *