18 Січня, 2022

Сергій Литовченко: Очевидно, справу про договірні матчі в Вірменії проти нас було сфабриковано

1 min read
Сергій Литовченко розповів про виграну справу в CAS у справі договірні матчі в Вірменії.
Сергій Литовченко

 

Головний тренер «Олімпіка» Сергій Литовченко розповів про виграну справу в CAS у справі договірні матчі в Вірменії.

– Днями Спортивний арбітражний суд в Лозанні виніс вердикт, згідно з яким вас і ще 11 українців виправдали у справі про договірні матчі в Вірменії. Наскільки для вас важливо було відновити своє чесне ім’я?

– Це було принципове питання для мене. Відразу, як тільки ми вперше отримали звинувачення і зіткнулися з цією ситуацією, я сказав, що піду до кінця, чого б мені це не коштувало. Упевнений, для будь-якої порядної людини такі репутаційні втрати неприємні, тим більше в нашій професії.

Дуже задоволений рішенням, але іншого не могло і бути. Очевидно, що справа проти нас було сфабриковано. Для того, щоб чітко це розуміти потрібно, просто знати реалії вірменського футболу, і як там все відбувається.

Наша команда йде на першому місці, маючи відрив у три очки. Штучно проводять додатковий матч для конкурента, вони порівнюються за очками, ми опускаємося на друге місце, і тут же турнір зупиняють. Це було настільки цинічно, наскільки і очевидно, що все підлаштовано.

Благо, що здоровий глузд все ж переміг, і арбітрам в Лозанні вдалося розібратися в цій справі. Сподіваюся, в майбутньому «Локомотив» повернуть і знову допустять до чемпіонату, – сказав Литовченко.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *