22 Січня, 2022

Роберто Де Дзербі розповів про свою тактику і трансферну політику Шахтаря

1 min read
Роберто Де Дзербі розповів про свою тактику і трансферну політику клубу.
Роберто Де Дзербі

 

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі розповів про свою тактику і трансферну політику клубу.

– Ви часто використовуєте схему 4-2-3-1. Як ви її підбираєте?

– Я дивлюся в першу чергу на футболістів і тільки потім можу почати будувати свою тактику, але якщо потрібно – можу адаптуватися під ситуацію. Проблема не в числах – 4-2-3-1, 4-3-2-1, а в тому, що футболісти повинні знати, що саме робити на полі, і робити це добре.

Найголовніше – це щоб найсильніші футболісти грали всі разом. Потрібно поєднати кращі якості найсильніших футболістів і тоді буде легше домогтися потрібного результату. Коли у тебе є потрібні якості – немає ніяких обмежень.

– Чи готові ви до того, що в чемпіонаті України суперники будуть закриватися і ви змушені будете грати першим номером?

– Ми готові, тому що коли я був в «Сассуоло», то багато команд вже тоді закривалися проти нас в обороні. Це не добре чи погано, найголовніше – знати як грати в такому випадку і як розвивати нашу гру. Я вже знаю, що багато команд в Україні будуть сидіти в обороні, але ми повинні готуватися до цього, тому що врешті-решт – це теж футбол.

– В останні роки «Шахтар» робив ставку на бразильських гравців. Чи будете ви дотримуватися цього курсу?

– По-перше, «Шахтар» буде робити ставку на сильних футболістів, дуже хороших футболістів. Окей, вони бразильці, питання ж не в національності – футболіст з України, з Бразилії чи Італії, питання в тому – хто сильніший, хто дуже сильний, і хто слабкий.

Я вважаю плюсом те, що у нас багато бразильців, так як разом вони дуже добре взаємодіють один з одним – у них є традиції, культура, і разом вони створюють хороший колектив.

Але точно можу сказати, що «Шахтар» завжди купував сильних футболістів і до сьогоднішнього дня ця традиція залишається, – сказав Де Дзербі.

 

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *