16 Вересня, 2021

Роберт Левандовскі став автором унікального рекорду

Роберт Левандовскі

Нападаючий збірної Польщі Роберт Левандовскі відзначився в матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи проти Іспанії.

Він зрівняв рахунок у другому таймі.

Левандовскі встановив новий рекорд збірної Польщі. Він став першим футболістом в історії країни, який забивав на трьох різних чемпіонатах Європи (2020 року, 2016 і 2012).

Роберт Левандовски

Додамо, що збірні Іспанії та Польщі зіграли внічию (1: 1) в матчі групового турніру Євро-2020 в Севільї.

Рахунок в матчі відкрив форвард збірної Іспанії Альваро Мората. Він відзначився на 26-й хвилині. На початку другого тайму Роберт Левандовскі встановив підсумковий рахунок.

На 58-й хвилині іспанець не зміг Жерар Морено не зміг реалізувати пенальті, потрапивши в штангу. Альваро Мората на добиванні пробив вище.

Іспанія набрала два очки і займає 3-е в групі Е. У Польщі одне очко і 4-я позиція.