19 Вересня, 2021

“Рішення незаконне”: Олександр Севідов прокоментував рішення УАФ довічно дискваліфікувати його

Олександр Севідов прокоментував довічну дискваліфікацію від УАФ.
Олександр Севідов

Український тренер Олександр Севідов прокоментував довічну дискваліфікацію від УАФ.

«Рішення, звичайно ж, незаконне. Чому кажу «на жаль», тому що вони про це знають. Нагадаю трошки. У 2019 було вже одне рішення КДК, в якому було сказано, що вина Севідова не доведена. Це рішення можна було оскаржити, чого ніхто не робив. Воно вступило в силу.

Через рік я знову якимось чарівним чином опинився в цій справі. Як підсумок – не 5 років, а як просить Баранка. Точніше, не Баранка, він там взагалі нічого не може просити. Знаю тільки одну людину, яка має такий вплив на УАФ. Мені дають довічне.

У мене три питання. Якщо Севідов брав участь в договірних матчах – назвіть їх. Хоч один матч, в якому Севідов брав участь або організовував.

Друге питання. Хоч один матч Сум був визнаний договірним? І ще такі риторичні питання. Якщо Севідов спілкувався з суддями – назвіть, з ким він спілкувався.

Якщо Севідов спілкувався з футболістами – так опитаєте всіх футболістів. Якщо хоч один футболіст скаже, що Севідов підходив до нього з незаконною пропозицією – мене б дискваліфікували ще 10 років тому.

Є дві розслідуваних поліцією справи з зізнаннями, винними. Тут уже не вимагає доказів, як аксіома. Це справи по матчах Таврія – Маріуполь в Кубку. І другий матч Арсенал – Верес», – сказав Севідов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *