19 Вересня, 2021

Реал Мадрид впевнено перемагає Ліверпуль в першій грі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Реал» приймав «Ліверпуль». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді.
Реал - Ліверпуль

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Реал» приймав «Ліверпуль». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді (Іспанія) і завершилася з рахунком 3: 1. Матч обслуговувала бригада арбітрів з Німеччини на чолі з Феліксом Брихом.

Реал – Ліверпуль 3:1

Голи: Вінісіус, 27, 65, Асенсио, 36 – Салах, 51

Реал: Куртуа – Васкес, Мілітан, Начо, Менді – Кроос, Каземіро, Модріч – Асенсио (Вальверде, 70), Бензема, Вінісіус (Родріго, 85).

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Кабак (Філліпс, 82), Філліпс, Робертсон – Вейналдум, Фабіньо, Кейта (Тіаго, 42) – Салах, Жота (Шакірі, 82), Мане.

Попередження: Васкес – Мане, Тіаго, Александер-Арнольд

Рахунок в матчі на 27-й хвилині відкрив мадридський «Реал». Гол забив Вінісіус Жуніор. На 36-й хвилині Марко Асенсио подвоїв перевагу «галактікос». На 51-й хвилині Мохамед Салах своїм голом подарував «Ліверпулю» надію на камбек. Але вже на 65-й хвилині «Реал» повернув собі комфортну перевагу. Дубль оформив Вінісіус Жуніор. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «Королівського клубу».

Зустріч у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Реал» – «Ліверпуль» відбудеться 14 квітня на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі (Англія). Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

В інших чвертьфінальних парах «Манчестер Сіті» зустрічається з дортмундською «Боруссією», «Баварія» проведе два матчі з «Парі Сен-Жермен», а «Порту» зійдеться з лондонським «Челсі».