28 Вересня, 2021

Реал Мадрид впевнено переграє Осасуну в поєдинку 34-го туру Прімери

У матчі 34-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» переграв «Осасуну».
Реал Мадрид - Осасуна

У матчі 34-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» переграв «Осасуну». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді і завершилася з рахунком 2:0.

Реал Мадрид – Осасуна 2:0

Голи: Мілітао, 76, Каземіро, 80

Реал: Куртуа – Одріосола, Мілітао, Варан (Начо, 46), Марсело (Мігель, 65) – Бланко, Асенсіо (Аррібас, 82), Каземіро – Вінісіус (Родріго, 65), Бензема, Азар (Іско, 72).

Осасуна: Еррера – Відаль, Арідане, Д. Гарсія, Санчес – Торро (Хоні, 84) – Торрес (Бархом, 81), Монкайола, Мартінес (Брашанац, 65), Р. Гарсія (Адріан, 81) – Авілья (Будимир, 64).

Попередження: Мартінес, Ойєр.

Всі голи в матчі були забиті ближче до кінцівки гри. На 76-й хвилині захисник «Реала» Едер Мілітао замкнув подачу Іско з кутового. 4 хвилини потому відзначився півзахисник мадріского клубу Каземіро з передачі Каріма Бензема.

Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Гуільермо Куадра Фернандесом. У бригаду увійшли помічники Теодоро Собріно Маган і Хуан Хосе Лопес Світ. Резервний рефері – Альберто Гомес Ламейро.

Остання поразка мадридської команди датована 30-м січня 2021 року. З тих пір «Королівський клуб» має в своєму активі 13 перемог і 8 нічиїх.
«Реал» в 34 матчах набрав 74 очки і продовжує займати друге місце в турнірній таблиці Примери. «Атлетіко» випереджає «Реал» на 2 очки. «Осасуна» (40) розташовується на 11-му місці.