25 Січня, 2022

Реал Мадрид спробує знайти додаткові інвестиції в Саудівській Аравії

1 min read
Мадридському Реалу належить підшукати близько 300 млн євро додаткових фінансових коштів, якими будуть закриті проломи в поточному бюджеті клубу.
ФК Реал Мадрид

Пандемія COVID-19 серйозно вдарила по всім футбольним клубам, що в абсолютних цифрах найбільш серйозно позначилося на колективах з вищого ешелону Європи. Зокрема, постраждав і мадридський Реал, який тепер, як запевняють Marca, буде змушений вирушити на пошук додаткових інвестицій.

Можливим напрямом вважають Саудівську Аравію, навіть називаючи конкретне ім’я компанії – Qiddiya, основним доходом якої є створення і будівництво тематичних ландшафтних парків та парків розваг.

Як стверджує британське видання The Times, представники Реала і його потенційного спонсора вже мали зустріч, під час якої обговорювалося 10-річну угоду з розміром інвестицій в 150 млн євро, плюс спонсорування жіночої команди.

Всього ж мадридському Реалу належить підшукати близько 300 млн євро додаткових фінансових коштів, якими будуть закриті проломи в поточному бюджеті клубу.

У недавньому часі з’явилася інформація про те, що американська компанія Providence підписала угоду на суму 205 млн євро до 2027 року з “вершковими”, що істотно поліпшило бізнес-клімат в іспанському гранді.

Потенційна угода між Реалом і Qiddiya прекрасно лягає в концепцію уряду Саудівської Аравії про вихід на міжнародні спортивні ринки, і стане логічним кроком, слідом за підписанням контракту з Королівської федерацією футболу Іспанії про проведення кількох розіграшів Суперкубку Іспанії в даній країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *