19 Вересня, 2021

Реал Мадрид розбиває Сельту в гостях: дубль на рахунку Бензема

У матчі 28-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» переграв «Сельту». Зустріч проходила на стадіоні «Балаідос» в Віго і завершилася з рахунком 3: 1.
Реал - Сельта

Сельта – Реал 1:3

Голи: Міна, 40 – Бензема, 20, 30, Асенсио, 90 + 4.

Сельта: Віллар – Мальо, Араухо, Мурільо (Факундо, 84), Карікол – Тапіа – Мендес (Бельтран, 84), Суарес, Ноліто (Соларі, 71 (Фонтан, 90 + 1)) – Аспас, Міна.

Реал: Куртуа – Васкес, Варан, Начо, Менді – Вальверде, Каземіро, Кроос (Асенсіо, 71) – Модріч – Бензема, Вінісіус.

Попередження: Тапіа, 25, Суарес, 78, Соларі, 85 – Вінісіус, 22, Начо, 70, Модріч, 80.

На 20-й хвилині рахунок відкрив нападник «Реала» Карім Бензема. Тоні Кроос знайшов у центрі штрафного Бензема, який різко розвернувся до воріт і акуратно покотив м’яч у дальній кут.

Через 10 хвилин Бензема оформив дубль. Накрили мадридці суперника на виході зі штрафної, Кроос покотив м’яч Бензема, який поліпшив позицію і низом пробив точно в кут воріт.

На 41-й хвилині форвард Санті Міна відіграв один м’яч. Міна здорово вибрав позицію в штрафному «Реала», виграв верх і головою переправив м’яч у кут воріт. У доданий час Марко Асенсио забив третій гол мадридців.

«Реал» набрав 60 очок і піднявся на друге місце в таблиці Примери. «Сельта» (34) знаходиться на 11-му місці.