27 Вересня, 2021

Реал Мадрид повторно обіграв Аталанту і впевнено вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Реал Мадрид - Аталанта

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Реал» приймав «Аталанту». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді і завершилася з рахунком 3: 1. Український півзахисник бергамаско Руслан Малиновський провів на полі весь матч.

Реал Мадрид — Аталанта 3:1

(перший матч — 1:0)

Голи: Бензема, 34, Рамос, 60 (пен.), Асенсіо, 82 — Муріель, 83

Реал: Куртуа – Васкес, Варан, Рамос (Мілітан, 64), Начо, Менді – Вальверде (Асенсіо, 82), Кроос, Модріч – Бензема, Вінісіус (Родріго, 69).

Аталанта: Спортьєлло – Толой (Паломіно, 61), Ромеро, Джімсіті – Мехлу, де Роон, Пессіна (Кальдара, 84), Госенс (Ілічич, 57) – Малиновський, Пашаліч (Сапата, 46) – Мюріель (Міранчук, 84).

Попередження: Вальверде, Начо, Кроос – Толой.

«Реал» відкрив рахунок в першому таймі. На 34-й хвилині гол забив Карім Бензема, асистував йому Лука Модріч. На 60-й хвилині Серхіо Рамос подвоїв перевагу «Королівського клубу» на табло, реалізувавши пенальті. На 83-й хвилині Луїс Мурьель подарував уболівальникам «Аталанти» надію на камбек. Колумбійський форвард забив красивий гол прямим ударом зі штрафного. Однак вже на 85-й хвилині «Реал» повернув собі комфортну перевагу завдяки голу Марко Асенсио. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «вершкових».

Матч не обійшовся без спірних рішень арбітра. Головний суддя зустрічі Данні Маккелі дав свисток на перерву під час небезпечної атаки «Аталанти». Мурьель мав шанс вирватися один на один з голкіпером «Реала».

Так, «Реал» обіграв «Аталанту» в двоматчевому протистоянні із загальним рахунком 4: 1 і оформив вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Руслан Малиновський разом з бергамаско вилітає з єврокубків в сезоні-2020/2021.