28 Вересня, 2021

Реал Мадрид не зміг на своєму полі виграти у Челсі в першій грі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА мадридський «Реал» приймав лондонський «Челсі».
Реал - Челсі

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА мадридський «Реал» приймав лондонський «Челсі». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді (Іспанія) і завершилася з рахунком 1:1. Матч обслуговувала бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з Данні Маккелі.

Реал – Челсі – 1:1

Голи: Пулішіч, 14 – Бензема, 29

«Реал»: Куртуа, Карвахаль (Одріосола, 76), Мілітао, Варан, Начо, Марсело (Асенсіо, 76), Каземіро, Кроос, Модріч, Вінісіус (Азар, 66), Бензема (Родріго, 90 + 2).

Запас: Лунін, Альтубе, Азар, Асенсіо, Одріосола, Іско, Маріано Діас, Родріго, Аррібас, Бланко, Гутьєррес.

«Челсі»: Менді, Аспілікуета (Джеймс, 66), Рюдігер, Крістенсен, Тіагу Сілва, Чілуелл, Жоржиньо, Канте, Маунт, Пулішіч (Зійєш, 66), Вернер (Хаверц, 66).

Запас: Кепа, Кабальєро, Алонсо, Абрахам, Зума, Жиру, Хадсон-Одоі, Зійеш, Гілмор, Джеймс, Хаверц, Емерсон.

Рахунок в матчі відкрив «Челсі». На 14-й хвилині гол забив атакуючий півзахисник «аристократів» Крістіан Пулішіч. «Реал» відновив рівновагу на табло на 29-й хвилині. Карім Бензема забив гол, отримавши м’яч після скидки в районі 11-метрової позначки. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, яка зберігає інтригу перед матчем-відповіддю.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Челсі» – «Реал» пройде 5 травня на стадіоні «Стемфорд Бридж» у Лондоні (Англія).

Нагадаємо, в півфінал нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів також вийшли «Манчестер Сіті» і «Парі Сен-Жермен», які проведуть матчі 28 квітня та 4 травня.