24 Вересня, 2021

Реал Мадрид – Ліверпуль: коментар Марко Асенсіо після матчу

Марко Асенсіо поділився думками про перемогу в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «Ліверпулем».
Марко Асенсіо

Нападаючий мадридського «Реала» Марко Асенсіо поділився думками про перемогу в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «Ліверпулем» (3: 1), в якому йому вдалося забити гол.

«Вони вийшли на другий тайм битися. Вони підвищили ставки після першого тайму, але в кінцевому підсумку ми все ж заслужили перемогу. Знали, що потрібно робити акцент в нападі на зони за спинами крайніх захисників, і наш план спрацював.

Ми здорово грали протягом усього матчу. Я задоволений тим, як йдуть справи. Знав, що цей момент настане. На щастя, він наступив в ключовий відрізок сезону», – наводить слова Асенсіо прес-служба УЄФА.

Матч-відповідь між «Ліверпулем» і «Реалом» відбудеться 14 квітня на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.