23 Січня, 2022

Реал Мадрид – Ельче: коментар Зінедіна Зідана після гри

1 min read
Зінедін Зідан прокоментував перемогу мадридського Реала над «Ельче».
Зінедін Зідан

Головний тренер мадридського «Реала» Зінедін Зідан прокоментував перемогу своєї команди над «Ельче» (2: 1). Виграш «вершковим» приніс дубль Бензема, причому другий гол був забитий в компенсований час.

«Найголовнішим було вірити в себе. Ми змінили схему гри, і матч пішов по-іншому. Зрештою, було важливо набрати три очки і продовжити боротьбу за Прімеру.

Ми грали з сьогоднішньої схемою два або три рази. Думаю, що малюнок гри був позитивним. У нас було два або три моменти в першому таймі, і ще на початку другого, перш ніж ми забили перший гол. Коли ми збільшуємо темп і володіння м’ячем, то граємо добре. Складніше грати проти двох ліній оборони суперника по чотири футболісти. Ми повинні знаходити проломи в їх побудовах, але не сходити з розуму через команд, що грають так оборонно.

«Ельче» добре захищається, і вони дуже сильні фізично. Перемога коштувала нам великих зусиль. З усіма командами, які закриваються ззаду, перемога коштує багато чого. Це не зміниться. Ми повинні знайти рішення, як зламувати команди, які добре захищаються. Зрештою, сьогодні ми знайшли зазор», – наводить слова Зідана офіційний сайт« Реала ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *