5 Грудня, 2021

Продовження контрактів Серхіо Рамоса і Лукаса Васкеса зайшло в глухий кут

1 min read
Січень уже добігає кінця, однак питання продовження контрактів Серхіо Рамоса і Лукаса Васкеса як і раніше не вирішене.
Серхіо Рамос

Січень уже добігає кінця, однак питання продовження контрактів Серхіо Рамоса і Лукаса Васкеса як і раніше не вирішене: точка неповернення ще не досягнута, проте процес щодо капітана і універсального гравця Зінедіна Зідана рухається в неправильному напрямку. Кожен відстоює свою позицію, а економічна ситуація, викликана Covid-19, не сприяє вирішенню цього питання.

Керівництво «Мадрида» як і раніше бореться за стабілізацію економічного становища і докладає всіх зусиль, щоб уникнути дефіциту бюджету після закінчення поточного сезону: те, що відбувається в «Барселоні» і її мільйонні збитки – те, чого не повинно статися в Королівському клубі. Флорентіно Перес зрозумів це давно і намагався уникати «червоних цифр», приймаючи деякі рішення головою, а не серцем – обставина, з яким Клуб слідує і в питанні продовження контрактів гравців, які закінчуються 30 червня цього року.

Пропозиції, зроблені клубом Серхіо Рамосу і Лукасу Васкесу, були відхилені гравцями, і з тих пір будь-яких зрушень в цій справі не спостерігається – всі чекають подальшого розвитку подій. Сформована ситуація не вселяє оптимізму, проте поки ніхто з гравців не оголосив про свій відхід, хоча вони мають право розглядати пропозиції від інших клубів і чекати більш вигідної пропозиції в порівнянні з тим, що їм зробив «Мадрид».

Півтора роки тому група домінуючих грандів Європи уклала так званий «пакт про ненапад» щодо придбання гравців один в одного: «Баварія», «Реал Мадрид», «Манчестер Юнайтед», «Барселона», «ПСЖ», «Ювентус» і деякі інші приєдналися до ініціативи, спрямованої на запобігання різкого зростання ринку, особливо – на те, щоб клуби не конкурували і не завдавали ударів в спину.

Клуби продовжують взаємодіяти: вони суперники, але дотримуються загальної стратегії, особливо в часи кризи, хоч ініціатива і була прийнята задовго до його початку. Минулого літа пакт вже дотримувався стосовно Лео Мессі: як тільки «Барселона» відмовилася вести переговори, «Манчестер Сіті» і «ПСЖ» відмовилися від будь-яких контактів з гравцем.

Щось подібне було і в разі Давіда Алаби: всі рухи навколо австрійця почалися в той момент, коли «Баварія» оголосила, що припиняє переговори з продовження його контракту – момент, коли різні команди, серед яких і «Реал Мадрид», вступили в діалог з захисником.

В останні тижні деякі команди вже зв’язалися з керівництвом Королівського клубу, щоб повідомити, що на даний момент вони не контактують ні з ким з його гравців, принаймні офіційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *